MANİSA HABERLERİ

Alperenlerin AK Partiye Desteği Büyüyor

IHA
19.10.2015 - 16:17Son Güncelleme :

MANİSA’DA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY TANITIM TOPLANTISINDA AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE MANİSA MİLLETVEKİLİ DOÇ. DR. SELÇUK ÖZDAĞ’A DESTEKLERİNİ AÇIKLAYAN ALPEREN OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ BAŞKANI ERCAN ÇETİNKAYA’DAN SONRA BİR DESTEK DE AKHİSAR’DAN GELDİ. 1 KASIM SEÇİMLERİ ÖNCESİNDE AKHİSAR’A GİDEN ÖZDAĞ, ALPERENLER TARAFINDAN “DAVANIZ BİZİM DAVAMIZDIR” SLOGANLARIYLA KARŞILANDI.

IHA

Manisa’da AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’a desteklerini açıklayan Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ercan Çetinkaya’dan sonra bir destek de Akhisar’dan geldi. 1 Kasım seçimleri öncesinde Akhisar’a giden Özdağ, Alperenler tarafından “Davanız bizim davamızdır” sloganlarıyla karşılandı.
Alperenlerin 1 Kasım seçimleri öncesinde AK Parti’ye destekleri artarak devam ediyor. Akhisar Alperenlerinin önde gelen isimlerinden biri olan Vedat Başteke, konuyla ilgili yaptığı açıklamada son süreçte yaşanan terör olaylarından sonra konunun parti meselesinden çıkarak milli dava meselesine dönüştüğünü ve bu dava yolunda Alperenler olarak AK Parti’ye desteklerini sunacaklarını ifade etti.
Devletin ve milletin bekası için 1 Kasım seçimlerinde iktidar ve istikrar partisi olan AK Parti’ye desteklerini sunacaklarını belirten Başteke, “Şu anda bu destek sadece kısıtlı sayıdaki bir gruptan değil Şehit Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolundan giden arkadaşların yüzde 90’ına varan bir destektir. Özünde Büyük Birlik Partisi bir birlik hareketidir. Bu bir politik söylem değildir. Davamız şu anda bize bunu göstermektedir ve bu nedenle 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye destek kararını almış bulunmaktayız” şeklinde konuştu.
Manisa Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ercan Çetinkaya da dernek olarak 1 Kasım genel seçimlerinde AK Parti’ye destek vereceklerini söyledi. Çetinkaya, “Bilindiği gibi 17-25 Aralık mevzusundan sonra Büyük Birlik Partisi’nde hepimizin bildiği paralel yapı bizim tarlalarımızı sürmüştü ama biz bunun farkında değildik. O süreçten sonra bu tarlaların sürüldüğüne kanaat getirdik ve bizleri yavaş yavaş fikir beyan edenlere hain gibi ithamlarda bulundular. Süreç 7 Haziran itibariyle çok farklı bir duruma geldi. Bir tarafta paralel yapı, bir tarafta Vatan hainleri bir tarafta Marksist, Leninist, ateist gruplar bir tarafta da bizim inancımızı taşıyan Muhsin Başkanın cezaevi arkadaşı, silah arkadaşı tabiri caizse Ülkücü hareketin tozunu yutmuş reisimiz, ağabeyimiz Selçuk Özdağ ve AK Parti kadroları” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Alperenlerin AK Partiye Desteği Büyüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 16 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alperenlerin AK Partiye Desteği Büyüyor haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

23 Mart 2018, Cuma
 • İmsak
  05:41
 • Guneş
  07:03
 • Öğle
  13:23
 • İkindi
  16:49
 • Akşam
  19:31
 • Yatsı
  20:48
Sayfa Başı