Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alpay'ın gecesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Derbinin yıldızı olan F.Bahçeli futbolcu, ‘‘Bu galibiyeti anneme ve eşim Cansel'e hediye ediyorum. Geldik, yendik, gidiyoruz’’ dedi.

FORMASINI SAHAYA BIRAKTI Maçtan sonra yumruk şov yapan Alpay, F.Bahçeli taraftarların isteği üzerine 5 numaralı formasını santra yuvarlağına bıraktı. Öte yandan Alpay sarı kart cezalısı olduğu için Denizli maçında oynayamayacak.

KORİDORDA ISINDI

F.Bahçeli Alpay, dün akşamki derbiye damgasını vuran isim oldu. Eski takımı Beşiktaş'a karşı forma giyen tecrübeli futbolcu, gerek futboluyla, gerekse hareketleri ve sözleriyle maçın olay adamı oldu. Alpay, Beşiktaş taraftarının tepkisinden çekindiği için maç öncesi ısınma antrenmanını saha yerine soyunma odasına koridorlarında yaptı.

PREKO’YA GOL ATTIRDI

Maç boyunca siyah beyazlı tribünlerin protesto gösterilerine hedef olan Alpay buna rağmen sahanın yıldızıydı. Hırslı futboluyla takımını ateşleyen yıldız futbolcu, Preko'nun attığı ilk golün de hazırlayıcısı oldu. Maçtan sonra F.Bahçe taraftarlarının isteği üzerine yumruk şov yapan Alpay, duygularını şöyle dile getirdi:

ÇOK İYİ MOTİVE OLDUM

‘‘Bu galibiyeti anneme ve eşim Cansel'e hediye ediyorum. Beni bu maça Cansel hazırladı. Çok iyi motive oldum. Sahaya çıktığımda hiçbir şey duymadım, yalnızca F.Bahçe'yi hissettim. Takım arkadaşlarım da bu maçta benim için oynadılar. Geldik, yendik, gidiyoruz. Sahaya bıraktığım forma ile de birilerine herhalde gerekli mesajları verdim.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler