« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Alonso'ya şaşırmadım"

Ferrari Başkanı Luca di Montezemolo, Fernando Alonso ve Felipe Massa'dan memnun olduğunu belirterek, "Problemsiz olduğum tek şey bu pilotlar" ifadesini kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ferrari'nin Dolomities'deki medya organizasyonunda konuşan Montezemolo, "Her iki pilottan da memnunum. Dünyadaki en iyi pilotun kim olduğunu söylemek istemiyorum. Fakat ben kim olduğunu biliyorum" dedi.

Bu arada Michael Schumacher'in, zor bir sezon geçirmesine rağmen, hala dünyanın en iyi pilotlarından biri olduğunu kaydeden Montezemolo, Alonso'nun Schumacher'i en büyük tehdit olarak görmesine de şaşırmadığını kaydetti.

Montezemolo, "Ben şahsen şaşırmadım. Bu sizin için de, medya için de iyi. Ama eminim ki, başka biri Hamilton veya Vettel derdi. Bu da güzel. Fakat sezonun ilk yarışını bekleyip görelim" diye konuştu.

Montezemolo, "Michael hala kalbimin bir parçası, hayatımın bir parçası. Ferrari tarihinin çok önemli bir bölümünü oluşturuyor. Onun müthiş bir pilot olduğundan hiçbir kuşku duymayan kişilerden biriyim. Göreceğiz" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz