« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Almıyorum” dedi ve...

Serdar Özkan, idmandaki çift kale maç için kendisine yelek uzatan Mustafa Denizli’ye, “Almıyorum” cevabını verdi. Denizli de bunun üzerine yeleği yere attı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta son haftaların en çok konuşulan ismi olan Serdar Özkan, dünkü antrenmanda yaptığı bir hareketle herkesi şoke etti... BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki idmanda taktik ağırlıklı çift kale maç oynatmaya karar veren teknik direktör Mustafa Denizli, futbolcuları as ve yedek olarak iki takıma ayırdı. Ardından, aslara ‘turuncu’, yedeklere ‘yeşil’ renk yelek dağıtmaya başlayan Denizli, sıra Serdar Özkan’a hiç beklemediği bir tepki gördü.
Toraman uyardı
Yedek takıma alınmasına sinirlenen genç futbolcu, “Almıyorum” dedi ve hocasının uzattığı yeleği almadı. Mustafa Denizli de bunun üzerine yeleği Serdar Özkan’ın önüne yere fırlattı.
Herkesin şaşkınlıkla izlediği bu tatsız olaya müdahale eden isim, takım kaptanlarından İbrahim Toraman oldu. Toraman hemen Serdar’ı uyararak, yere atılan yeleği almasını istedi. Serdar da yeleği sırtına geçirerek çift kale maça çıktı.
Antrenmana, sakatlıkları nedeniyle tedavi gören Yusuf Şimşek, Ekrem Dağ, Rıdvan Şimşek, Ferrari, Holosko, Tabata ile üniversite takımında bulunan Korcan katılmadı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz