« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Almeida ve Sivok sevinci

Beşiktaş'ın iki yıldızının kampa katılması, teknik direktör Samet Aybaba ve ekibini rahatlattı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Seefeld bölgesinde sürdüren Beşiktaş, sabah erken saatlerde yaptığı antrenman ile çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktör Samet Aybaba yönetiminde Sportplatz Leutasch'de yapılan antrenmana, Sivok ve Almeida'da da katıldı. İki oyuncu da yeni sezon öncesi ilk antrenmanlarında koşu yaptılar. 33 oyuncunun yer aldığı antrenmanda diğer futbolcular ise kondisyonerler eşliğinde istasyon çalışması gerçekleştirdiler. Antrenman çift kale maçla sona erdi.

Siyah-beyazlı takımın genç oyuncularının oldukça hırslı olduğu antrenmanda kaleci Cenk ve Umut, başarılı kurtarışları ile dikkati çekti. Teknik direktör Samet Aybaba, Almeida ve Sivok ile özel bir konuşma yaparak, yeni sezonla ilgili düşüncelerini aktardı. Almeida ve Fernandes'in takımda kalmasından mutlu olduğunu ifade eden Aybaba, Quaresma konusunda ise yorum yapmadı.

BAŞKAN FİKRET ORMAN MÜNİH'TE

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yönetici Seyit Ateş, Ahmet Kavalcı ve kulüp müürü Levent Çifter ile birlikte Münih'e geldi. Başkan, özel işleri nedeniyle Münih'te kalırken diğer yöneticiler kamsp bölgesine geldiler. Başkan Fikret Orman'ın, siyah-beyazlı takımın Manchester City karşılaşmasını izledikten sonra Türkiye'ye döneceği belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler