GeriSpor Almanya'nın şampiyonu "Deli Yumruk"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Almanya'nın şampiyonu "Deli Yumruk"

Almanya'nın şampiyonu "Deli Yumruk"
refid:21694927 ilişkili resim dosyası

"Deli Yumruk" lakaplı boksör İsmail Özen, Uluslararası Almanya Şampiyonluğu dövüşünde Çek rakibi Michal Bilak'ı teknik nakavtla yendi.

Özen "Ben hem Almanya hem de Türkiye halkının ortak şampiyonuyum" dedi.

Hamburg'da düzenlenen orta sıklet Uluslarası Almanya Şampiyonluğu müsabakasında "Deli Yumruk" lakaplı boksör İsmail Özen, Çek rakibi Michal Bilak'ı dördüncü rauntun sonunda teknik nakavtla yenerek Uluslararası Almanya Şampiyonu oldu.

Wandsbek spor salonundaki boks gecesinde 79 kilodaki rakibi Bilak'ı ilk saniyeden itibaren sert yumruklarla yıpratan Özen, ilk rauntu darbe almadan bitirdi. İkinci ve üçüncü rauntlarda seyircinin de yoğun desteğiyle rakibine büyük üstülük kuran Özen, sağlı sollu kroşelerle Bilak'a ringi dar etti. Dördüncü rauntta aldığı ağır darbeler sonucunda müsabakaya devam edemeyen Bilak, teknik nakavtla yenildi.

ÖZEN " BENİ DESTEKLEYENLERE TEŞEKKÜRLER"

Altıncı profesyonel müsabakasını da nakavtla kazanarak orta sıklet Uluslararası Almanya Şampiyonu olan Özen "Rakibimi bu kadar çabuk nakavt edeceğimi tahmin etmemiştir. Ama bu maça çok iyi hazırlandım. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Bu zafer onlara hediyem olsun. Artık daha fazla çalışarak yeni zaferler kazanmak istiyorum" diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle