« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Almanya'nın işi zor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, K.İrlanda karşısında iyi bir futbol sergileyen Milli Takımımızın, ev sahipliği yapacağı 10 Ekim'deki Almanya maçında da galibiyete yakın olduğunu belirtti.

<ı>Türkiye daha şanslı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, Türkiye ile aynı grupta yer alan Almanya'nın 10 Ekim'de Bursa'da oynayacağı maçta işinin zor olduğunu söyledi. K.İrlanda maçını izleyen Alman çalıştırıcı, bireysel yetenekleri iyi olan Türkiye'nin galibiyete yakın olduğunu ifade etti.

<ı>Teklif gelmedi

Vogts'un istifasına şaşırdığını vurgulayan Löw, kendisine milli takım teknik direktörlüğü için herhangi bir teklif gelmediğini ve gelmesi halinde de kabul etmeyeceğini açıkladı. Löw, ‘‘Benim amacım her gün idmanı olan, her hafta maçı olan bir takımı çalıştırmak’’ diye konuştu.

<ı>Parma’yı konuşmayın

Karabükspor maçı öncesinde futbolcularıyla konuşan Löw, Parma maçının konuşulmasını yasakladı. Alman çalıştırıcı, ‘‘Bizim için önemli olan önümüzdeki lig maçıdır. İyi bir çizgi yakaladık. Kendinizi Karabük maçına hazırlayın. Parma konsantrasyonunuzu bozar’’ dedi.

<ı>En iyi kadro ile çıkarız

İlker'in dışındaki sakatlıkların önemli olmadığına değinen Löw şöyle devam etti: Rüştü ve Tayfun iki gün dinlenecek. Bu futbolcularımın Karabük karşısında forma giyeceğine inanıyorum. En iyi kadro ile maça çıkacağız. Bu maç Parma maçı öncesinde bize moral de getirecektir.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler