Dünya Haberleri

  Almanya katil Türk kocayı arıyor

  Mehmet UZUN/DHA
  07.04.2016 - 00:32 | Son Güncelleme:

  ALMANYA’nın Bremen Eyaleti’ne bağlı Bremerhaven kentinde 13 Mart’ta eski eşi Yüksel Şahbaz (43) tarafından bıçaklanarak ağır yaralanan 2 çocuk annesi Zeynep Özdemir (42) yaşam mücadelesini kaybetti.

  23 GÜN KOMADA KALDI

  Eski eşi tarafından göğsüne aldığı bıçak darbeleri nedeniyle ağır yaralanan ve 13 Mart tarihinden bu yana komada kalan Zeynep Özdemir, geçen hafta Hannover Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Tedavisine Hannover’de devam edilen Özdemir, yapılan tüm müdahalelere rağmen dün kalbinin durması nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

  Özdemir’in ölümü başta ailesi olmak üzere kentte büyük üzüntü yarattı.

  Hayattaki tek mücadelesi çocuklarına bakmak ve onları iyi bir şekilde yetiştirmek olan Zeynep Özdemir için Bremerhaven’da cenaze töreni düzenlenecek. Özdemir’in Bremerhaven’da defnedileceği öğrenildi.

  Almanyada eski eşi tarafından bıçaklanan kadın ölüm kalım savaşı veriyorAlmanya'da eski eşi tarafından bıçaklanan kadın ölüm kalım savaşı veriyor

  KATİL ZANLISI HALA KAYIP

  Zeynep Özdemir’in katil zanlısı Yüksel Şahbaz ise hala yakalanamadı. Alman polisinin zanlıyı yakalama çalışmaları sürüyor. Bremen polisi Şahbaz’ın bulunması için iki hafta önce özel ihbar hattı açtı.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı