Almanya bu sapığı konuşuyor

Hürriyet Haber
24 Eylül 2014 - 11:21Son Güncelleme : 24 Eylül 2014 - 11:58

Almanya'da ağır yaralama suçundan yargılanan bir mahkum, cezasını çekmek üzere hapse girmeden önce sapık cinsel arzularını son kez tatmin etmek için bir kadına tecavüz etti.

Almanya'nın Naumburg şehrinde, ağır yaralama suçundan yargılanan 26 yaşındaki mahkum Florian T., cezasını çekmek üzere hapse girmek yerine bir eğlence mekanına gitmeyi tercih edip sabaha kadar kendisini içkiye verdiği belirtildi. O sırada fırında çalışan ve iş yerini açmaya giden 24 yaşındaki kurbanına rastlayan sanık, genç kadına saldırdı.

Savcı Claudia Freier, zanlının yüzünde maskeyle kadına saldırıp ağzını kapayarak boğazına bıçak tuttuğunu belirtti. Kurbanını kelepçeleyip arabasına atan Florian T., ıssız bir alanda direğe bağladığı kadına arabasında bulundurduğu ve aralarında kırbaç olan malzemelerle tecavüz etti.

Hakimin, "Bu malzemelerin arabanızda ne işi vardı" sorusuna zanlı, "O zaman ailemin evindeki çocuk odamda kalıyordum. Utancımdan o malzemeleri evde bırakmak istemedim" diye yanıt verdi.

Florian T., yaklaşık bir saat süren tecavüze direnen kadını kırbaçladığını, böylece kurbanının direncini kırmayı amaçladığını itiraf etti.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı