Alman prodüktörü bulmak için insan avı başlatıldı

Birce BORA
10.10.2015 - 11:18 | Son Güncelleme: 10.10.2015 - 11:21

İngiltere’nin başkenti Londra’nın merkezinde Picadilly meydanına bakan lüks bir dairede yaşamını sürdüren 41 yaşındaki Alman prodüktör Felix Vossen, karlı yatırımlarda bulunmayı vadederek akraba ve arkadaşlarından topladığı 40 milyon sterlin ile birlikte kayıplara karıştı.

Almanya’da tekstil sayesinde servet yapmış varlıklı bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Vossen, 20 yıl önce Londra’ya taşınmış ve brokerlik yaparak geçimini sağlamaya başlamıştı.

Bir matematik dehası olan ve borsada büyük başarı sağlayan Vossen kısa sürede çevresindeki arkadaş ve akrabalarının yatırım uzmanı olarak çalışmaya da başlamıştı.
 
Vossen 5 yıl önce de uzun süredir hayalini kurduğu kariyer atılımını gerçekleştirmiş ve filmlerde prodüktör olarak çalışmaya  başlamıştı.
 
İSVİÇRE’YE KAÇTI
 
Yetkililer Vossen’in son olarak 7 ay önce İsviçre’ye giden bir uçağa bindiğini tespit ettiklerini, ancak bundan sonra onun izine rastlamadıklarını açıkladı. Şu anda İngiliz, Alman ve İsviçre polisinin yanı sıra FBI’ın da Vossen’i aramakta olduğu belirtildi.

Alman prodüktörü bulmak için insan avı başlatıldı

 
Alman dolandırıcının ortadan kaybolmasının ardından sadece eski sevgilisi Sophia Rafaat’a iki adet “özür dileyen” telefon mesajı gönderdiği ancak bunun dışında tanıdığı hiç kimse ile iletişime geçmediği belirtildi.
 
Vossen’ın yakalanmamak için kılık değiştirmiş, hatta estetik ameliyat yaptırmış olabileceği düşünülüyor.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı