« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alman hoca kadroyu oluşturmaya çalışıyor

Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da sürdüren Kardemir Karabükspor'da teknik direktör Michael Skibbe, ikinci etap kampında oynanacak dört hazırlık karşılaşmasının ardından kadroyu şekillendirecek.

KARABÜK DHA
SON GÜNCELLEME

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor, Slovenya'nın Moravske Toplice kasabasında devam eden ikinci etap kampında taktik ve dayanıklılık çalışması yapıyor. Günde çift antreman yaparak yeni sezona hazırlanan Kardemir Karabükspor, dün akşam yapılan antremanda teknik direktör Michael Skibbe nezaretinde koşu ve kondisyon çalışmasının ardından yarım saha çift kale maç yaptı. Teknik direktör Skibbe, Slovenya'da oynanacak dört hazırlık karşılaşmasının ardından kadroyu şekillendirecek.

Slovenya kampının çok iyi başladığını belirten Kardemir Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu Abdullah Balaban, "Çalışma ortamı ve hava koşulları çok müsait. Çok iyi çalışıyoruz. Şu ana kadar takımımızda herhangi bir sakatlığımız yok. Yeni sezonda güçlü bir takım oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 29 Temmuz'da Sırbistan'ın Rad Belgrad, 1 Ağustos'da da Macaristan'ın Haladas takımıyla birer hazırlık maçı yapacağız. 3 Ağustos ve 5 Ağustos tarihlerinde de birer hazırlık maçı oynayacağız" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz