« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"All-Star organizasyonu mükemmeldi"

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele Samsun Basketbol Kulübü'nün antrenörü Caner Yıllar, “Hafta sonu düzenlenen mükemmel All Star organizasyonu için TBF ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yıllar, geçen hafta sonu gerçekleştirilen All Star Organizasyonu'nun son yılların en etkili programı olduğunu söyledi.

Organizasyonda kendisiyle birlikte Samsun Basketbol Kulübü'nden de oyuncuların yer aldığını ifade eden Yıllar, “Hafta sonu düzenlenen mükemmel All Star organizasyonu için TBF ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kusursuz diyebileceğimiz bir organizasyondu. Bugüne kadar yapılan en görkemli ve en mükemmel programdı” dedi.
Takımının ligdeki mücadelesiyle ilgili de değerlendirmede bulunan Yıllar, ligin ikinci yarısının zorlu geçeceğini ve bu zorlu sürecin de bu hafta sonu başlayacağını belirterek, şunları kaydetti:
“Bu hafta sonu BOTAŞ Spor maçı ile zorlu bir sürece giriyoruz. Bu maç sonrası yine hafta arasında Fenerbahçe takımı ile karşılaştıktan sonra, hafta sonu Tarsus Belediye takımıyla mücadele edeceğiz. Bir hafta içinde 3 maç oynayacağız. Zorlu geçecek bu bir haftalık süreci kayıpsız kapatmak istiyoruz. Bunun için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler