Gündem Haberleri

  Alkollü baba, alkollü oğlundan dayak yedi

  Hakan ÇELİKBAŞ/SAMSUN, (DHA)
  16.12.2009 - 14:20 | Son Güncelleme:

  SAMSUN’da evinde alkol alan 53 yaşındaki Mustafa Ateş, verdiği parayla elektrik faturasını yatırmayıp içki içtiğini düşündüğü oğlu 26 yaşındaki Erkan Ateş ile tartıştı. Baba- oğul arasındaki tartışma kavgaya dönüşünce Erkan Ateş iddiaya göre babasını dövdü. Şikayet üzerine gözaltına alınan Erkan Ateş savcılık tarafından serbest bırakıldı.

  Canik İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde oturan Mustafa Ateş, birlikte yaşadığı bekar oğlu Erkan A.’ya elektrik faturasını yatırması için 100 TL verdi. Babasından parayı alan Erkan A. dün gece yarısı alkollü halde eve geldi. Bu sırada kendisi de evde alkol alan baba, oğluyla elektrik faturasını yatırmadığı ve verdiği parayla içki içtiği gerekçesiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Erkan Ateş babasını dövdü.

  Gürültü nedeniyle komşuların şikayeti üzerine olay yerine gelen polis Erkan Ateş'i gözaltına aldı. Erkan Ateş ifadesinde, “Elektrik faturasını yatırdıktan sonra arkadaşlarla birkaç duble içtik. Eve geldiğimde beni alkollü görünce faturayı yatırmadım zannetti ve bana bağırdı. Ben de faturayı yatırdığımı söyleyip para üstü olan 30 TL’yi verdim. Babamla tartıştık ancak kesinlikle vurmadım” dedi.

  Polisteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edilen Ateş, savcılık tarafından serbest bırakıldı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı