Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Alkol ölçen aleti Kırca tanıttı

  Gözde YILMAZ
  04.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme: 04.07.2007 - 09:34

  Alınan alkol seviyesini ölçen Promilini-bil adlı cihaz, dün Sortie'de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Tanıtımda üç kadeh alkollü içecek alan Kırca, yaptığı esprilerle ilgi odağı oldu.

  Alınan alkol seviyesini ölçen Promilini-bil adlı cihaz, dün Levent Kırca, Tuğba Özay, Yılmaz Morgül gibi ünlü isimlerin yanı sıra İstanbul Vali Yardımcısı Cumhur Güven Tabaşı'nın katılımıyla Kuruçeşme'deki Sortie'de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Tanıtımda üç kadeh alkollü içecek alan Kırca, yaptığı esprilerle ilgi odağı oldu.
  Ünlü isimlerin son zamanda kameralara alkollü yakalanmaları üretici firmaları harekete geçirdi. Özellikle barlara ve otoparklara konulması planlanan Promilini-bil adlı alkol ölçüm cihazı, trafiğe çıkmadan önce alkollü müşterilere hizmet verecek. 2 YTL karşılığında kaç promil alkol alındığını gösteren cihaz, geçtiğimz gün yapılan basın toplantısıyla tanıtıldı. "Olacak O Kadar" adlı programında yaptığı alkolik tiplemeleriyle beğeni kazanan Levent Kırca'nın da yer aldığı tanıtım, ünlü komedyenin esprileriyle renk kazandı. Tanıtım sırasında Promilini-bil'i denemek için votka karpuz, votka elma ve bacardi melon içen Kırca, "Devlet kontrolünde içkiye teşvik ediliyorum. Birazdan buradan çıkacağım, arabama binip gideceğim. Beni durdururlarsa da, 'Vali Bey'in yanından geliyorum. Promilimi de biliyorum sonra konuşun' diyeceğim. Aslında esas olan üflemek. Rastgele bir alet alıyorsunuz, hepsini ağznıza sokamazsınız. Onun neresine üfleyeceğinizi bilmeniz gerekiyor" dedi.

  Alkol ölçen aleti Kırca tanıttı Alkol ölçen aleti Kırca tanıttı Alkol ölçen aleti Kırca tanıttı

  Deniz Seki'ye laf attı İçtiği üç kadeh içecekle orta seviyede alkollü çıkan Kırca, magazin camiasında alkollü görüntüleriyle sıkça yer alan isimlere de gönderme yaparak şunları söyledi: "Teoman'a bir, Deniz Akkaya ve Helin Avşar'a iki, Deniz Seki'ye ise üç tane makine vermek gerekiyor. Onun sevgilisi bir üfleyişte bitirir makineyi. O profesyonel üfleyici olduğu için, ona üç tane lazım..." Son zamanlarda Aslı Çiftkurt’la yaşadığı aşkla gündeme gelen Kırca, sevgilisiyle ilgili sorulan soruları ise, “Özel konulara girmiyoruz” diyerek yanıtsız bıraktı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı