Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Alkol kelepçesi takacak

  DHA
  25 Mayıs 2010 - 10:25Son Güncelleme : 25 Mayıs 2010 - 11:06

  Beverly Hills mahkemesi, Hollywood’un asi kızı olarak tanının ünlü oyuncu Lindsay Lohan’a “alkol izleme bileziği” takma cezası verdi.

  MAHKEMEYE BÖYLE KATILDI - Foto - galeri

  CANNES'DA EN SON BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ - Foto - galeri

  ABC News’un haberine göre, mahkeme Lohan’a ayrıca “düzenli olarak alkol testinden geçme” cezası kesti.

  23 yaşındaki güzel oyuncu 2007’de alkollü otomobil kullanırken yakalanarak mahkemeye çıkarılmıştı. Mahkeme o tarihte Lohan’a “alkol eğitim derslerine katılma” cezası vermişti.

  Ancak Lohan bu derslere katılmadığı gibi, davanın yeniden açılması üzerine dün katılması gereken duruşmaya da geç kalmıştı.

  Beverly Hills mahkemesi yargıcı Marsha Revel, bunun üzerine ünlü yıldıza “alkol izleme bileziği” takılmasına karar verdi. Evinde göz hapsinde tutulan hükümlülerin bulundukları yerden uzaklaşmaları halinde en yakın karakola alarm sinyalleri gönderen ayak bileziğine benzer bir şekilde çalışan “alkol izleme bileziği”, hükümlünün alkol alması halinde en yakın karakola alarm sinyalleri gönderiyor.

  Yargıç Revel, Lohan’ın ayrıca halen bir film çektiği Teksas’ta düzenli olarak alkol testinden geçmesine karar verdi. Bu çerçevede Lohan, haftanın belli günleri karakola gidip alkol muayenesinden geçecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı