Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alkışlarla protesto

Kayserispor’un ikinci golü sonrası F.Bahçeli yönetici ve futbolcuları alkışlarla protesto eden taraftarlar "I love you Zico" diye tempo tuttu. Stat dışında istifa sesleri yükseldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇELİ taraftarlar Kayseri karşısında yenilen gollerle hayal kırıklığı yaşarken, başkan Aziz Yıldırım ile yönetim kurulunu ve futbolcuları alkışlarla protesto etti. 42. dakikada Aghahowa topu 2. kez filelere gönderince taraftarlar önce Kayserili futbolcuları alkışladı. Daha sonra Şeref Tribünü’ne dönerek Başkan Aziz Yıldırım ile yöneticileri alkışlarla protesto etti. Bir grup taraftar sahaya sırtını dönerek tepki gösterdi.

F.Bahçe 2. yarı başlamadan yaklaşık 5 dakika önce sahaya çıktı. Taraftarlar bu kez "Bizler inandık, siz de inanın" diye tempo tutarak destek verdi. Ama ikinci yarıda istenilen futbol sergilenmeyince yine tepkiler yükseldi. Yıldırım devre arasında tribünden ayrılırken, 74. dakikadaki Kayserispor’un 4. golü sonrası taraftarlar da stattan ayrılmaya başladı. Maçın son dakikalarına girilirken taraftarlar "I love you Zico" diye tempo tuttu ve Aurelio sesleri yükseldi. Bir grup taraftar Yıldırım’a yönelik "Bizimle uğraşma, takımı toparla" diye tempo tuttu. Stat dışında da "Yönetim istifa" tezahüratları yapıldı. 10 kişilik bir grup daha sonra Samandıra’ya gidip tesislerden çıkan futbolculara tepki gösterdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler