« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alkışlarla karşılandı

MİLAN’a son 3 dakikada yediği gollerle teslim olan F.Bahçe, İstanbul’a üzgün döndü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Dün sabaha karşı Sabiha Gökçen Havaalanı’na gelen sarı lacivertli kafileyi, ellerinde meşale ve F.Bahçe bayrakları olan bir grup taraftar alkışlarla karşıladı. Daum ile Alex lehine tezahüratlarda bulunan taraftarlar, ‘Yenilsen de yensen de taraftarın seninle’ şeklinde sloganlar atarak, ellerindeki meşaleleri yaktı. Futbolcular daha sonra kulüp otobüsüne binerek havalimanından ayrıldı.

Mehmetçik için anma töreni

F.BAHÇE’
nin unutulmaz futbolcularından Basri Dirimlili, ölümünün 8. yıldönümünde bugün mezarı başında anılacak. Mücadeleci futbolu nedeniyle ‘Mehmetçik’ lakabıyla anılan Basri Dirimlili için, Karacaahmet Mezarlığı’ndaki kabri başında bugün saat 11.30’da anma töreni düzenlenecek.

Daum: Derbiye konsantre olun

FENERBAHÇE,
Beşiktaş derbisinin hazırlıklarına ara vermeden başladı. İtalya’dan dün sabaha karşı dönen sarı lacivertliler, akşam yapılan antrenmanda kondisyon ağırlıklı çalıştı. Asların koşu ile yetindiği idmanda yedekler, çift kale oynadı. Teknik Direktör Christoph Daum idman öncesinde futbolcularıyla kısa bir konuşma yaparak, ‘Milan’ı unutun, derbiye konsantre olun’ yorumunu yaptı.

Appiah’ta sorun yok

MİLAN
maçında sakatlanarak oyundan çıkan Stephen Appiah ile karşılaşmada ağrılan hisseden Serkan Balcı’nın durumunun endişe verici boyutta olmadığı bildirildi. Dün iki oyuncu da AcıbademHastanesi’nde MR çektirirken, Ganalı futbolcunun sağ ayağında, Serkan’ın ise sol ayağında darbeye bağlı ödem oluştuğu tespit edildi. Tedavilerine başlanan 2 oyuncunun da Beşiktaş maçına kadar iyileşeceği açıklandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz