« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alkışlar sakarya’ya

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ziya ŞENGÜL

F.Bahçe bu futbolu oynayarak şampiyon olacaksa Amerika'yı yeniden keşfetmiş olursunuz. Löw, Fener'in ışığını söndürmek üzere. Boliç gibi ununu elemiş, eleğini asmışcasına emekliler gibi sahada dolaşıp hiçbir şey yapmayan bir futbolcuyu maç boyu sahada tutan Löw'e ben ne hoca derim, ne de Boliç'e futbolcu. Eğer Boliç, Löw'ün iyi oyuncularından biri ise, ben Sergen'in ayakkabılarını sahaya koyarım çünkü, yürüyerek bile oynasa onun bu takımdan dışlanmasına asla gönlüm razı gelmez.

Sakaryaspor'u canı gönülden kutluyorum. Çok daha fazla gol pozisyonu üreten, attığı gollerin iki misli kadar gol kaçıran bir takıma elbette övgülerimizi sunacağız. Maçın ilk yarısında Aygün'ün, Timuçin'in mutlak gollük pozisyonlarına Rüştü izin vermezken, ilk Sakaryaspor golünde, uzun boylu Fener savunmasının arasından kısacık boyuyla Yusuf nasıl oluyor da kafayla gol atıyor, anlayamıyorum.

<ı>Murat Fener’in freni

F.Bahçe ne yazık ki şampiyonluğa yakışır bir futbol sergileyemiyor. Stizu'nun atmış olduğu ikinci kafa golü ise F.Bahçe'yi yok etti, bitirdi. Rüştü her yediği iki golde de hatalıydı, yanlız kurtardıkları da gol olsaydı, F.Bahçe açık farkla hezimete uğrayan takım olurdu.

F.Bahçe'de Murat Yakın diye bir futbolcu var. Sanki kendisi ile barışık değil. Topla beraberken kavga edip, ileriye dönük değil geriye oynamayı düşündüğü süre içinde F.Bahçe'nin freni oluyor adeta. Ben böyle bir F.Bahçe'yi izlerken, sıkıntıların içine düşüyorum. Ayıplıyorum. Koskaca F.Bahçe formasını bu kadar ucuzlayacak bir hale getiriyorlarsa, F.Bahçeli futbolcular iyi düşünmeli. Bu seyreden kitle artık onları alkışlamak üzere gelmeyebilir. Haberleri ola.
Bunları da Beğenebilirsiniz