« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alkışı hakettik

G.Saray Başkanı Mehmet Cansun, sezona bir çok futbolcusunu kaybederek başlayan takımının başarısıyla övündüğünü söyledi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Zor görevdi

G.Saray Başkanı Mehmet Cansun, ‘‘2001 yılında doğrularımız, yanlışlarımızdan, sevaplarımız, günahlarımızdan fazla oldu. Bu göreve talip olduğumuz zaman ne kadar zor ve meşakatli olacağını biliyorduk. Ama bütün bu zorlukları yendik. Bütün arkadaşlarım görevini gece gündüz çalışarak yerine getirdi’’ diye konuştu.

Başarı sürecek

Yeni yılı eşi ve dostları ile Bodrum'da geçiren Cansun, ‘‘Taraftarlarımıza sadece yeni yıl armağanı değil, bütün yıl oynadığımız her maçta armağan vermeyi arzuluyoruz. Bir çok as futbolcumuz ayrıldığı halde bayrağı en iyi şekilde taşıdık. İkinci yarıda da başarımızı devam ettireceğimize inanıyorum’’ mesajını gönderdi.

Sofya maçı

Cansun geride kalan yılda en çok Sofya maçında heyecanlandığına dikkat çekerek sözlerini şöyle bitirdi: Bizim için o maç dönüm noktasıydı. Tam anlamıyla öldüm, öldüm dirildim. Maç bittikten sonra kendimi 5-6 yaş yaşlanmış hissettim. Bu takım hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde fırtına gibi gidiyorsa kutlamak gerekir.

Bunları da Beğenebilirsiniz