Gündem Haberleri

  Alişan'la öyle yüz göz olmam

  Sema DENKER
  03.10.2003 - 01:44 | Son Güncelleme:

  Mehmet Ali Erbil, kızı Sezin'in Alişan'la yaşadığı ilişki hakkında ilk kez konuştu. Erbil, ‘‘Alişan'la muhabbe-timiz yok. Öyle yüz göz olmayı sevmem’’ dedi.

  Mehmet Ali Erbil'in Bilgi Üniversitesi'nde okuyan kızı Sezin, bir süredir ünlü türkücü Alişan'la flört ediyor. Geçtiğimiz yıl, iki gencin arkadaşlıkları gündeme gelmiş, Erbil bu ilişkiye olan tepkisini sert bir dille ifade etmişti.

  Alişan da geçtiğimiz günlerde Hürriyet'e yaptığı açıklamada, ‘‘Ben her zaman dürüst ve düzenli yaşayan biriyim. Sezin'i seviyorum, onun da beni sevdiğinden şüphem yok’’ demesi üzerine gözler, Mehmet Ali Erbil'e çevrildi. Artık Sezin'le Alişan'ın arkadaşlığına sert tepki göstermediği anlaşılan M. Ali Erbil, şunları söyledi:

  ‘‘Ben yeterince medyanın önünde olan biriyim. Sezin de bu arkadaşlığından dolayı ister istemez medyanın gözü önünde olacaktı. Bunun olmasını, zarar görmesini istemedim. Tabii ki arkadaşlar ve bir araya geliyorlar. Ama asla dışarı çıkıp gezmek, gece dolaşmak falan yok. Çünkü izin vermem. Önemli olan Alişan'ın kızımı üzmemesi. Onun kızımı sevdiğine inanmam gerek. Eğer inanırsam bazı şeyler değişebilir. Alişan'la asla bu konu hakkında bir muhabbetimiz yok. Yüz göz olmayı sevmem.’’
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı