Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Alişan iddialı geldi

  Hürriyet Haber
  14 Temmuz 2001 - 12:17Son Güncelleme : 14 Temmuz 2001 - 12:17

  Genç şarkıcı Alişan kendi adını taşıyan 17 parçalık albümüyle epey iddialı geldi. Müzik piyasasında durgunluk yaşandığını söyleyen Alişan "Ben yeni albümümle piyasaya hareket katacağıma inanıyorm. Hedefim 2 milyonluk satış rakamını yakalamak" diye konuştu.

  Fantazi müziğin genç seslerinden Alişan, yeni albümüyle müzik piyasasına hızlı bir dönüş yaptı. Genç şarkıcının Alişan adını taşıyan yeni albümü kısa bir süre önce hayranlarıyla buluştu.

  "Müzik piyasasında durgunluk yaşanan bir dönemde, dinleyicilerimin karşısına çok güvendiğim bir albümle çıkıyorum" diyen Alişan iddialı konuştu. Albümü için çok güçlü bir ekiple çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Alişan " Bir önceki albümüm Var Ya 1 milyonun üzerinde satmıştı. Şimdi hedefim bu yeni albümümün 2 milyonluk satış rakamını yakalaması" dedi.

  Alişan, kendi adını taşıyan albümünde iki ayrı müzik yönetmeniyle çalıştı. Albümün A yüzündeki fantazi tarzı bestelerde Yıldıray Gürgen'in,  B yüzündeki halk müziği tarzı bestelerde ise İsmail Derker'in imzası var.

  Alişan'ın yeni albümünde Aşık Emrah, Yücel Erzen, Servet Kocakaya, Özcan Deniz. Doğuş, İbrahim Erkal, Yusuf Akpınar gibi müzisyenlerin beste ve düzenlemeleri yeralıyor.

    

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı