KÜTAHYA HABERLERİ

Alim Işık: Bir Grup Partilinin MHP’den AK Parti’ye Geçtiği Yönündeki Haberler Gerçeği Yansıtmıyor

IHA
28.10.2015 - 12:30Son Güncelleme :

ALİM IŞIK

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Alim Işık, bir grup partilinin ’MHP’den istifa ederek, AK Parti’ye geçtiği’ yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.
Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Mehmet Ali Türker, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ferhan Yıldırım ve MHP Kütahya Milletvekili adayı Buket Güngör ile birlikte parti binasında basın toplantısı düzenledi.
Kütahya’da MHP kadrolarının halkın gönlünü fetheden kişilerden oluştuğunu ifade eden Alim Işık, "AK Partililer, isimleri belli olmayan, MHP’nin resmi ihraç sürecini başlattığı bir kaç kişinin de ismini de kullanarak, MHP’den AK Parti’ye geçiş olduğu yönünde haber yaptırarak, Kütahyalı hemşehrilerimin kafasını karıştırmak istemişlerdir. Basın mensubu kardeşlerimin de ’yalan beyanları’ haber yaparken ’acaba doğru mu?’ diye teyit etmelerini memleketimiz adına yararlı olacaktır. Üzüldüğümü ifade etmek istiyorum. Yalancının ağzından çıkan haber olmaz. Rant peşinden koşanın ağzından çıkan haber olmaz. Haber olursa Kütahyamız ve basın mensuplarımız sıkıntı içerisine girer. Kütahya’daki huzuru tesis ve kardeşliğimizin devamı için hep birlikte olmak zorundayız. Kütahya’nın olumlu atmosferi hususunda birlikte olmak zorundayız. Parti yöneticileri, ’AK Parti’ye geçtiği yönündeki yalan beyanlar’ için gereğini yapmalı. Yapmazlarsa MHP hukuki olarak bunun gereğini yapacaktır" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Alim Işık: Bir Grup Partilinin MHP’den AK Parti’ye Geçtiği Yönündeki Haberler Gerçeği Yansıtmıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alim Işık: Bir Grup Partilinin MHP’den AK Parti’ye Geçtiği Yönündeki Haberler Gerçeği Yansıtmıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı