« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Aliağa zor bir deplasman"

Beko Basketbol Ligi takımlarından Olin Edirne'nin baş antrenörü Gökhan Taştimur, farklı kazandıkları Banvit maçının ardından bu hafta oynayacakları Aliağa Petkim maçının zor ve önemli bir deplasman olduğunu söyledi.

ENGİN ÖZMEN - EDİRNE / DHA
SON GÜNCELLEME

Beko Basketbol Ligi'ndeki tek Trakya temsilcisi olan Olin Edirne'de Banvit'i farklı mağlup etmenin sevinci yaşanıyor. Aldığı galibiyet ile ligin üst sıralarındaki yerini sağlamlaştıran Olin, önümüzdeki hafta sonu oynanacak olan Aliağa Petkim maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Banvit galibiyetinin takımda ayakları yerden kestiğini belirten Olin Edirne'nin başarılı koçu Gökhan Taştimur, bundan sonra yere daha sağlam basmaları gerektiğini söyledi.

Herkesin takımı keyifle izlediğini kaydeden Taştimur, "Tabii ki bundan sonrası çok daha önemli. Hepimizin ayaklarının yerden kesilmemesi, tam tersine yere daha dikkatli ve sağlam basmamız gerekiyor. Şu anda ilk yılımızda geldiğimiz nokta olağanüstü. Ama bu sonuçlara bakıp bundan sonra alabileceğimiz olası mağlubiyetler karşısında da endişe duymamamız lazım. Herkesin Olin Edirne basketbol takımını keyifle izlemeye devam etmesi gerekiyor. Şimdi önümüzde çok çok önemli bir deplasman maçımız var. Aliağa Pektim yeni yabancı transferleri ile bugün ligde bulunduğu yerden kurtulmak istiyor. Zaten kadro olarak çok kuvvetli bir takım. Eminim ki Aliağa'da oynayacağımız maçın seyir keyfi çok yüksek olacak ve basketbol adına güzel bir maç seyredilecek. Biz her zaman olduğu gibi yine kendi basketbol düzenimiz içinde pazar günü oynayacağımız bu maça hazırlanıyoruz ve umarım netice de lehimize sonuçlanır" dedi.

Olin Edirne ligin ilk devresindeki maçı 72-64 kazanmıştı.

 

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz