« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aliağa Petkim'in hedefi play-off

Beko Basketbol Ligi takımlarından Aliağa Petkim'in kulüp başkanı Metin Timurhan, “Hedefimiz en azından play-off'a kalmak” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Timurhan, yaptığı açıklamada, Beko Basketbol Ligi'nde geçen yıl edindikleri tecrübeyle daha iyi bir takım kurduklarını belirterek, şunları kaydetti: “Ligi daha iyi yerlerde bitirecek bir takım kurduk. Hedefimiz en azından play-off'a kalmak. Ligde üç büyük takımın yanı sıra Efes Pilsen, Türk Telekom gibi ülkemizin en önemli basketbol takımlarını ağırlayacağız. Kendi sahamızda oynayacağımız tüm maçları izlemek için kombine tutarı 75 TL. İlçede düzenlenen Barış ve Emek Şenlikleri kapsamında 29 Nolu Stand'ta kombine bilet satışlarına devam ediyoruz. Tüm sporseverleri ilçemizin takımına sahip çıkmaya, sezonluk kombinelerini almaya bekliyoruz.”

İç transferde, Reha, Ceyhun, Hazer ve Berkay'la yeniden anlaşan Aliağa Petkim, Trabzonspordan Ogün Sevinç, Beykoz'dan Hasan Özkan ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'nden Kaan Üner'i kadrosuna kattı.

Aliağa Petkim ayrıca ABD'li Jeremy Wise, Hırvatistan'dan Mateo Kedzo, Montana State'den Angolalı Divaldo Mbunga ve Louisiana State'den Chris Johnson'la anlaştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz