İZMİR HABERLERİ

Aliağa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası’ndan İş Sağlığı Ve Güvenliği Protokolü

IHA
07.09.2015 - 16:55Son Güncelleme :

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Ekren ile Su OSGB yetkilisi Aykut İnce

IHA

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 6332 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasası gereği oda üyeleri için Su OSGB kuruluşu ile iş sağlığı ve güvenliği protokolü imzaladı.
İş sağlığı ve güvenliği konusunda Su OSGB ve Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak ortak bir protokol hazırlandığını belirten Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Ekren, "İş yerinde var olan ya da dışarıdan gelebilecek, çalışanı veya iş yerini etkileyebilecek zarar veya hasar verme potansiyelini en az indirmek, tehlikeyi önlemek çok önemlidir. Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyelerimizle bugüne kadar başka bir OSGB firması ile çalışıyorduk. Su OSGB firmasının teklifini gördükten sonra Su OSGB firmasını da portföyümüze katmayı uygun gördük" dedi. 2,5 yıldır iş güvenliği konusunda hizmet verdiklerini belirten Su OSGB firma yetkilisi Aykut İnce de, "İş sağlığı güvenliği kültürünü Aliağa’yı kazandırmak istiyoruz. İş sağlığı uzmanımız ve iş yeri hekiminiz Aliağa’da olacak, esnafı ile irtibat sağlayacak ve gezici sağlık aracımız bulunacak. Protokolde yazılan şartlara göre hizmet vereceğiz“ diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Aliağa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası’ndan İş Sağlığı Ve Güvenliği Protokolü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 16 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aliağa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası’ndan İş Sağlığı Ve Güvenliği Protokolü haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:31
 • Guneş
  08:16
 • Öğle
  13:18
 • İkindi
  15:46
 • Akşam
  18:00
 • Yatsı
  19:33
Sayfa Başı