İZMİR HABERLERİ

Aliağa Belediyesi Özel Güvenlik Hizmeti Alım İhalesine Çıkacak

IHA
09.10.2015 - 13:08Son Güncelleme : 09.10.2015 - 13:09

ALİAĞA BELEDİYESİ, BELEDİYEYE AİT BİNA VE TESİSLERİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK AMACI İLE ÖZEL GÜVENLİK HİZMET ALIMI İHALESİNE ÇIKACAĞINI DUYURDU.

IHA

Aliağa Belediyesi, belediyeye ait bina ve tesislerin güvenliğini sağlamak amacı ile özel güvenlik hizmet alımı ihalesine çıkacağını duyurdu.
Aliağa ilçesinde, Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek ihale, 14 Ekim 2015 Perşembe günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılacak. İhale ile ilgili yapılan duyuruda, ihalenin detaylarına EKAP’ta yer alan ihale dokümanının içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabileceği bildirildi.
Yapılacak olan ihale ile Aliağa Belediye Başkanlığı’na ait hizmet binası, kadın sığınma evi, işletmeler müdürlüğü, kız öğrenci misafirhanesi, park ve bahçeler müdürlüğü, temizlik işleri müdürlüğü, belediye ENKA spor salonu, başkanlık lojmanı, avcı ramadan rekreasyon alanı, arka plajlar ağapark, konservatuar, sanat sokağı, Cumartesi pazar yeri binalarının ve tesislerinin güvenliğinin sağlanması amaçlanıyor.
Duyurusu yapılan ilanda ise, ihaleye katılabilme şartları ile birlikte istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İlanda, verilen tekliflerin ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verilebileceği belirtildi. İhale dokümanının idare adresinde görülebileceği ve 100 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisinden satın alınabileceği bildirildi. 50 silahsız özel güvenlik personeli ve 1 silahsız özel güvenlik amirinin çalıştırılacağı ihalenin iş süresi ise 1 Ocak 2016-31 Aralık 2018 olarak belirlendi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Aliağa Belediyesi Özel Güvenlik Hizmeti Alım İhalesine Çıkacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 13 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aliağa Belediyesi Özel Güvenlik Hizmeti Alım İhalesine Çıkacak haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Eylül 2017, Pazar
  • İmsak
   05:16
  • Guneş
   06:53
  • Öğle
   13:14
  • İkindi
   16:39
  • Akşam
   19:14
  • Yatsı
   20:39
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı