« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ali Turan'dan Kayseri taraftarına mesaj

Kayserispor'un çiçeği burnunda kaptanı Ali Turan, bu sezon iyi mücadele eden hırslı bir takım ortaya koymak istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sarı kırmızılı ekipte, Fenerbahçe'ye transfer olan Mehmet Topuz'dan kaptanlık görevini devralan Ali Turan, gazetecilere Hollanda kampını değerlendirdi.
Yeni sezon hazırlıkları için 13 Temmuzdan beri Hollanda'nın Arnhem kentinde kamp çalışmalarını sürdürdüklerini hatırlatan Ali Turan, kampın çok verimli geçtiğini ve lige iyi başlamak için çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini bildirdi.

Yeni katılan arkadaşlarının takıma kısa sürede uyum sağladığını ifade eden Ali Turan, şöyle konuştu: “Kampımız çok verimli geçiyor. Lige en iyi şekilde hazırlanmak için günde 2 antrenman yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hazırlık maçlarıyla eksiklerimizi görüyoruz. Yavaş yavaş yeni sezona hazırlanıyoruz. Yeni transferlerimiz de takıma uyum sağladı. O konuda bir sıkıntımız yok. İnşallah lige hazır şekilde kampı bitirmek istiyoruz. Arkadaşlarımız gayet istekli çalışıyor. Bazı arkadaşlarımız sakatlandı. Maalesef bu tür üzücü olaylar da oluyor. Ama moralimizi bozmadan çalışmalarımızı en iyi şekilde tamamlayıp Kayseri'ye dönmek istiyoruz.”

Ali Turan, bu sezon Türkiye Kupası'nı bir kez daha müzelerine götürmeyi hedeflediklerini, ligde de ilk 3-4 içinde yer almak istediklerini kaydetti.

Takıma genç arkadaşlarının katılmasıyla ve teknik direktör Tolunay Kafkas'ın isteğiyle bu sezon oyun tarzlarını da değiştireceklerini anlatan Ali Turan, “Bu sezon genç arkadaşlarımızla birlikte daha çok koşan, hızlı bir takım oluşturacağız. Taraftarımıza iyi mücadele eden hırslı bir takım izleteceğiz” dedi.

Kaptanlık görevini yakın arkadaşı Mehmet Topuz'dan devraldığını da anımsatan Ali Turan, görevini Kayserispor'a yakışır şekilde yürütmek istediğini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz