Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ali Tandoğan'ın Huub öfkesi

Beşiktaş önceki günkü hazırlık maçında Almanya Ligi temsilcisi Hamburg ile 1-1 berabere kalırken, karşılaşma esnasında yaşanan bir diyalog siyah beyazlı takımın tecrübeli ismi Ali Tandoğan’ı oldukça sinirlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ali Tandoğan’ın Hamburg Teknik Direktörü Huub Stevens’a tepkisi sonrası Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolat, futbolcularını sinirlerine hakim olmaları konusunda uyardı. Ali ile Stevens arasındaki sert diyaloğa ise teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın 75. dakikada Ali’yi oyuna alma isteği yol açtı. Dördüncü hakem Ali’yi oyuna dahil etmeye hazırlanırken, Stevens, "Sadece 5 oyuncu değiştirilebilir, 6. oyuncu değiştiriliyor" diyerek hakeme itiraz etti.

Oyuna giremeyen Ali, Hamburg yedek kulübesine yürüyerek "Bu hazırlık maçı, 5 ya da 6 oyuncu değişikliği fark eder mi? Ayıptır, böyle bir kural koyulur mu?" diyerek sert tepki gösterdi. Stevens, eliyle işaret yaparak Ali ve Sağlam’ı yan hakeme şikayet etti. Futbol şube sorumlusu Celal Kolot devreye girerek gerginliği yatıştırdı. Kolot daha sonra futbolculara, "Dikkatli olun. Bir hazırlık maçı. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Ne olursa olsun gereksiz yere kart görmeyin" diyerek uyarılarda bulundu.

Bunları da Beğenebilirsiniz