Gündem Haberleri

  Ali Sunal'dan ayrılık açıklaması

  Büşra BOZOK AYTEK
  26.01.2012 - 01:00 | Son Güncelleme:

  Üç yıllık ilişkinin ardından geçtiğimiz temmuz ayında Bodrum’da evlenen Gökçe Bahadır ve Ali Sunal boşanıyor. Anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlanan çift, önümüzdeki günlerde mahkemeye başvuracak.

  KEMAL Sunal’ın kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal (35) ile meslektaşı Gökçe Bahadır (31), üç yıl süren birlikteliğin ardından geçtiğimiz temmuz ayında Bodrum’da nikâh masasına oturmuştu.

  BODRUM'DA SÜRPRİZ BİR NİKAHLA EVLENMİŞLERDİ - FOTO - GALERİ

  İki gün iki gece süren düğün kutlamalarının ardından Yunan adalarında balayına çıkan çift, verdikleri tüm röportajlarda çok mutlu olduklarını dile getiriyor, birbirlerini çok sevdiklerini söylüyordu. Ancak bu mutluluk fazla uzun sürmedi. Evliliklerinin altıncı ayında “anlaşamadıkları” için ayrılık kararı alan Sunal ve Bahadır, mahkeme sürecini önümüzdeki günlerde başlatacak. Konuyla ilgili Gökçe Bahadır, “Geçinemediğimiz için boşanma kararı aldık. Bu kararın nedeni asla üçüncü bir şahıs değildir” diyerek anlaşmalı olarak boşanmanın yollarını aradıklarını söyledi.

  ALİ SUNAL'DAN "AYRILIK" AÇIKLAMASI

  Ali Sunal, Gökçe Bahadır ayrılığı ile ilgili bir basın açıklaması yaptı:

  "Üzülerek belirtiyorum ki Gökçe Bahadır ile evliliğimizde yol ayrımına girdik. Dört senemi geçirdiğim Gökçe Bahadır ile evliliğimizi yürütmeye çalıştık ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılma kararı aldık. Bu süreç ikimizin arasındaki anlaşmazlıklara bağlıdır. Beraber geçirdiğimiz kıymetli zaman için öncelikle Gökçe’ye ve yanımızda olan bütün dostlarımıza teşekkür ederim.

  Konuyla ilgili yaptığım bu açıklamanın yeterli olduğunu düşünüyor, yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi rica ediyorum. Her ikimiz için de hassas olan bu süreçte değerli basın mensuplarımızın gösterdiği duyarlılığa teşekkür ederim.

  Saygılarımla.
  Ali Sunal"

   

  LEROS ADASINDA İKİ GÜN İKİ GECE SÜREN BİR DÜĞÜN YAPTILAR

  BODRUM'DA BÖYLE EVLENMİŞLERDİ - WEB TV

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı