« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ali Şen'e 1 oy

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Oy pusulalarında yazılan ilginç isimler arasında, Fenerbahçe Başkanı Ali Şen'in adı da sandıktan çıktı. Yönetim listesinde en fazla oyu Mustafa Sarıgül aldı...

Ajda Pekkan da var

Galatasaray Kulübü 88'inci dönem Olağan Genel Kurulu'nda Faruk Süren 613 oy alarak başkanlığa yeniden seçilirken, oy pusulalarından ilginç isimler de çıktı. En çok şaşırtan ise, Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen'e çıkan 1 oy oldu. Ayrıca sanatçı Ajda Pekkan'a ve kapatılan RP Milletvekili Hasan Hüseyin Ceylan'a da birer oy çıktı.

Polat oy kullanamadı

Bir G.Saray Kongre üyesi oy pusulasına, sarı kırmızılı kulübün kurucusu Ali Sami Yen'in ismini yazdı. Alp Yalman'a 5 oy çıkarken, adına bir oy kullanılan eski asbaşkanlardan Adnan Polat kongrede oy kullanamadı. Polat'ın üyelik aidatını geç yatırdığı öğrenildi.

Malta'dan mektup

Yönetim Kurulu listesinde en fazla oyu, yönetime ikinci kez seçilen Mustafa Sarıgül oldu. Özellikle tesisler ve projeler konusundaki çalışmalarıyla kongre üyelerinin dikkatini çeken Sarıgül'e 752 oy verildi. Faruk Süren, Malta'dan özürlü bir çocuğun kulübe mektup göndererek forma istediğini ve bu isteği yerine getirdiklerini söyledi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz