« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ali Şen:Hakan'ı Fenerbahçe'ye verdim

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, Hakan Bayraktar'ın transferiyle ilgili olarak, Gaziantepspor Kulübü Başkanı Celal Doğan'ın ardından, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da kendisine yetki verdiğini, bu yetkiye dayanarak Hakan'ı sarı-lacivertli kulübe verdiğini açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yazılı bir açıklama yapan Ali Şen, Celal Doğan'ın bir televizyon programında Hakan Bayraktar'ın transferi konusunda yetkiyi kendisine verdiğini açıklamasının ardından başkan Yıldırım'ın da kendisini arayarak yetki verdiğini söylediğini bildirdi. Şen, "Hakan Bayraktar'ı, Celal Doğan'ın sözleri üzerine Fenerbahçe'de görmekten ve Şampiyonlar Ligi'nde oynatmaktan memnuniyet duyacağını iletti. Sayın Aziz Yıldırım ile Celal Doğan'ın bana verdikleri yetkiyi kullanarak, her ikisinin arzularına göre hareket ediyor ve Hakan'ı Fenerbahçe'ye veriyorum. Her iki başkanı da bu davranışlarından dolayı kutluyorum" dedi.

   Aziz Yıldırım'ın kendisiyle yaptığı görüşmede, "Sayın başkanım, Gaziantepspor'a bir jest yapalım. Sezon sonunda sözleşmesi biten ve Gaziantepspor'a gitmeyi isteyen herhangi bir futbolcumuzun bonservisini ücretsiz olarak bu kulübe vermeyi kabul ediyoruz" dediğini bildiren Ali Şen, şöyle devam etti:

"Fenerbahçe ve Gaziantepspor kulüpleri hemen bir protokol yapıp, sezon sonunda Fenerbahçe'de sözleşmesi biten futbolcunun bonservisinin ücretsiz oluşunda anlaşmayı temin edip, imzaya bağlasın."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler