Futbol Ali Şen arabulucu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ali Şen arabulucu

YEREL HABERLER ALİ ŞEN ARABULUCU

Çıkmaza giren transfer için Gaziantepspor Kulübü Başkanı Celal Doğan yumuşadı. Canlı yayında Ali Şen'e tam yetki veren Doğan, ‘‘Aziz Yıldırım dürüst davranmıyor. Hakan için son kararı Ali Şen versin. Bedava bile verse, kabul ederim’’ yorumunu yaptı.

Gaziantepspor Başkanı Celal Doğan, telefonla katıldığı canlı televizyon programında Hakan Bayraktar için Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen'e yetki verdi. Aziz Yıldırım'ın dürüst davranmadığını ileri süren Doğan, ‘‘Bu konuda son sözü Ali Şen söylesin. İsterse bedava versin, her türlü kararını kabul ediyorum’’ dedi.

Bu gelişmeler üzerine harekete geçen Ali Şen, Aziz Yıldırım'ı telefonla aradığını ancak ulaşamadığını dile getirerek, ‘‘Ben üzerime düşeni yaparım. Sayın Yıldırım ile görüştükten sonra devreye gireceğim. Eğer Mustafa Denizli, Hakan Bayraktar'ı istiyorsa, transferi uzlaşmacı bir yolla çözmeliyiz’’ diye konuştu.

Polonya'nın Pogon takımıyla sözleşme imzalayan Hakan Bayraktar için Fenerbahçe yönetiminin nasıl bir tutum sergileyeceği merakla bekleniyor. Murat Yakın'ın FIFA'daki dosyasını görüşmek üzere Zürih'e giden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugün yurda döneceği ve Ali Şen ile bir görüşme yapacağı öğrenildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle