« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ali Şen açtı ağzını yumdu gözünü

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, bazı futbolcuları sert sözlerle eleştirdi, yönetime tavsiyelerde bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Beşiktaş derbisinde yaşananları kendi tarzıyla yorumlarken, bazı futbolcuları sert sözlerle eleştirdi, yönetime tavsiyelerde bulundu.

İşte Ali Şen'in değerlendirmeleri: “Güiza, La Liga'daki golcülüğünü Fenerbahçe'de yapamadı. Geçen yıl vatandaşı Aragones, Güiza'yı idare etti. Çok duygusal olduğu, kesin... Kendini yalnız hissettiği bariz şekilde gözüküyor. Oynadığı takımdan keyif almayan futbolcudan hayır gelmez. Mutsuz, ürkek ve korkak...

Güiza'nın gitmesinde fayda var. Roberto Carlos, Fenerbahçe ile aylardır oynuyor. Fenerbahçe gibi büyük bir takımdan “gidiyorum-gideceğim" diyen oyuncudan hiç hayır gelmez. Carlos'un Fenerbahçe'deki misyonu, bana göre bitmiştir... Colin Kazım, Partizan maçında giydiği formanın büyüklüğünü kavrayamamıştı. Fenerbahçe, Kazım'ın futbol yaşantısında oynayacağı en büyük kulüptür. Ama o, hâlâ bunun farkında değil.

AGRESİF GOLCÜ ALINMALI

Emre Belözoğlu, takımda sadece Türkler'in kaptanı gibi... İtalya ve İngiltere'de oynamamış gibi, gereksiz zamanlarda, amatörce sinirleniyor. Bu da takıma zarar veriyor. Aziz Yıldırım, ilk yarının bitimine 4 maç kala Roberto Carlos ve Güiza'yı derhal göndersin. Roberto Carlos'un yerine, Andre Dos Santos oynar. Güiza'nın yerine de acilen agresif bir santrfor alınsın... Takımın patronu Daum, bugünden itibaren kaybolan disiplini ve eksilen fizik gücü yerine getirmeli. Bunlar yapılmazsa, ilk yarının son 4 maçından 12 puan çıkacağına ihtimal vermiyorum. Şayet Güiza ve Roberto Carlos gitmezse, ikinci yarıda 8'de 8 yerine 8'de 4 ya da 5 olur. Başkan Aziz Yıldırım'ın gerekenleri yapacağını umut ediyorum."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler