Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Ali Şen 70 oldu

Ünlü işadamı ve Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen, 70’inci yaş gününü önceki gece yakın dostlarının da katılımıyla Etiler’deki Şamdan Bar’da kutladı.

Doğum günü pastasını eşi Bente Hanım’la birlikte kesen Ali Bey, “Yaş 70, iş bitmiş derler. Ama ben kendimi çok genç hissediyorum” dedi. Yakın arkadaşı Oktay Yurdakul ile de küçük bir pasta kesen şen, “Ben ve Oktay yıllar önce Danimarka’ya işçi olarak gittik. Kaynak ustası olarak kaydımız yapıldı. Oktay da benim gibi 23 Nisan 1939 doğumlu, onun pastasını da beraber kesiyoruz” diye konuştu. Doğum günü kutlamasına işadamının oğulları Adnan ve Metin şen, gelinleri Begüm ve Aslı şen ile torunları da katıldı.

Kendi restoranında sahne alıyor

Geçtiğimiz yıl Küçükyalı sahilinde açılan Papya Balık Restaurant, kısa sürede Anadolu yakasının en seçkin balık restoranlarından biri haline geldi. Bahçesinde 200, salonunda ise 150 kişiye hizmet veren restoranın ortaklarından biri de, 2004’te yaşamını yitiren Çetin Alp’in kendisi gibi şarkıcı oğlu Ahmet Alp... Restoranda sahneye de çıkmaya başlayan Alp, salı, çarşamba ve perşembe günleri gitar, cuma ve cumartesi günleri ise gitar ve akordeon eşliğinde şarkılarını seslendiriyor.


Gençlere destek

Bisse’nin sponsorluğunda Discorium’da yapılan Summer Brake Party’ye, Koç ve Bilgi Üniversitesi’nden binin üzerinde öğrenci katıldı. Üniversiteli gençlerin yapacağı aktivitelerde yanlarında olacağını belirten Bisse’nın genç kuşak temsilcisi Onur Kefeli, geceye katılanlarla yakından ilgilendi.

Ferrari arkadaşımın

şu sıralar “Adanalı” dizisinde Yavuz Komiser karakteriyle izleyici karşısına çıkan Oktay Kaynarca, önceki akşam Ferrari marka otomobille gece turundaydı. Tek başına W Otel’deki partiye katılan oyuncu, çıkışta basın mensuplarının soruları üzerine “Bu otomobil benim değil, bir arkadaşımın” dedi ve hızla oradan uzaklaştı.

23 Nisan'ı kutladılar

Mohini Aile ve Çocuk Yaşam Merkezi, ilginç aktiviteler ve oyunlarla çocuklara keyifli bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaşattı. Esra Oflaz Güvenkaya ve eşi Ziya Güvenkaya, 1,5 yaşındaki kızları Almina ile bayramı Mohini’de kutladı. Oyuncu Melih Ekener oğlu Ege ile, Çiğdem Bilen kızları Gözdem ve Gizem ile, Ebru Halefoğlu oğlu Sinan ile, Nazlı Öztarhan da kızları Sahar ve Nazenin ile Mohini’deydi. Mekândaki 23 Nisan etkinlikleri yarın sona erecek. ? Serdar BENLı

Spor çıkışı

Nurgül Yeşilçay, önceki gün Bebek’teki bir spor salonundan çıkarken görüntülendi. Ünlü oyuncu, “Her gün düzenli olarak spor yapmaya çalışıyorum. Ama eşim Cem (Özer) spor yapmaktan yana değil” dedi.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI