Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ali Sadi sünnet oldu

  Gözde YILMAZ
  03.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbi ile eşi Tuğba Erbil'in yaklaşık bir ay önce Amerika'da dünyaya gelen bebekleri Ali Sadi, geçtiğimiz gün Memorial Hastanesi'nde sünnet oldu. Oldukça heyecanlı olduğu görülen Tuğba Erbil basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, Mehmet Ali Erbil'in toplantısı olduğu için Ali Sadi'yi gördükten sonra hastaneden ayrıldığını belirtti.

  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile eşi Tuğba Erbil'in yaklaşık bir ay önce dünyaya gelen oğulları Ali Sadi, geçtiğimiz gün sünnet oldu. Doğumdan sonra erkek çocukların sünnet edilmesinin sağlıklı olduğunu vurgulayan Tuğba Erbil, "Çocukların yeni doğduğu zaman sünnet edilmesinin sağlıklı olduğunu biliyorum. Şimdi yaptırmasaydık 3 yaşından sonra olacaktı. Biz yaptırmayı çocuğun psikolojisi açısından tercih ettik. İleride sadece bir sünnet töreniyle bunun güzelliğini yaşamasının iyi olacağını düşünüyoruz" dedi. Tuğba

  Ali Sadi sünnet oldu

  Erbil'in kuzeni Doç. Dr. Semih Özkan yaptığı ameliyat için, "Son zamanlarda bizim herkese tavsiye ettiğimiz bir durum. Bunun iki sebebi var. Öncelikle çocuğun psikolojisi açısından yararlı ayrıca doku çok yumuşak olduğu için bir günde kaynayıp iyileşme sağlanabiliyor. Çok sakin bir bebek. Zaten lokal anestezi uyguladık. Operasyon sırasında hiç ağlamadı" şeklinde konuştu. Duygularını anlatmakta güçlük çeken genç anne, "Çok heyecanlandım, çok güzel bir duygu. İlk mürvetini görmüş olduk. Mehmet Ali de çok heyecanlandı. Biraz daha ileride her türlü prosedürü gerçekleştireceğiz ama şuanda anlayabilecek yaşta değil" dedi. Ali Sadi'yi bir çanta içerisinde Türkiye'ye getiren ve olumsuz eleştirilere maruz kalan Erbil, "Bebeğin iki aya kadar fotoğrafının çekilmesinin sakıncalı olduğunu, altı aya kadar da flaşlı çekimden uzak kalması gerektiğini, zararlı olduğunu söyledi. Bebeğimin sizin tarafınızdan görülmesinin, halkın görmesinin benim için bir sakıncası yok. Biz sağlığını düşünüyoruz. Yoksa sevincimizi sizinle paylaşmak isteriz" diye konuştu. Yakın bir dostlarının Ali Sadi'nin kirvesi olduğunu belirten Tuğba Erbil, "Çok sakin bir çocuk hiç babasına benzememiş" dedi. Eşinin çok iyi bir baba olduğunu da söyleyen Erbil, "Bebeğimizle birlikte aynı odada kalıyoruz. Geceleri ben uyandığım zaman oda kalkıyor benimle birlikte. Bazen gazını çıkartıyor. Tam bir aileyiz. Benim ilk bebeğim, o benden daha tecrübeli olduğu için tutuşu bile farklı. Daha güzel tutuyor" diye anlattı. Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil ise, "Çok mutluyum, kardeşim bugün erkek oldu" dedi.

  Ali Sadi sünnet olduAli Sadi sünnet olduAli Sadi sünnet oldu

   Yaklaşık bir ay önce doğum yapan Tuğba Erbil'in kilolarının hala görünür olması dikkat çekti.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı