« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ali Dürüst'ten fair-play mesajı

TFF Süper Kupa'da yarın Fenerbahçe ile karşılaşacak Galatasaray'da İkinci Başkan Ali Dürüst, "Beklentimiz bu derbinin geçen sezonki kötülükleri silmesi" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Atatürk Havalimanı'nda uçağın hareketinden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, 'süper derbi'ye gittiklerini belirterek, “Beklentimiz bu derbinin geçen seneki kötülükleri silmesidir. Geçen sezon ki olumsuzlukları örtecek bir derbi olacak. İki takıma da başarılar diliyorum” dedi.

İki takım arasında keyifli bir rekabetin olduğunu ifade eden sarı-kırmızılı kulübün yöneticisi, “Keyifli bir futbol çıkacak. Dostluk içinde geçen bir maç olsun” temennisinde bulundu.

Transferle ilgili soruyu yanıtlayan Ali Dürüst, “Büyük ihtimalle transfer bitti. Elimizdeki oyuncularla en iyi performansı göstermek için çalışacağız” derken, Juventus Kulübü'nden kiralık olarak alınan Melo konusunda ise “Melo'nun transferi biraz uzun sürdü. Şimdi takıma katıldı. Ne zaman kadroda yer bulur o hocanın takdiridir” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler