« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ali Doğan'dan delegelere mektup

TBF Genel Kurulu’na kısa bir süre kala seçim heyecanı artıyor. Yeni başkan adayı Ali Doğan, delegelere yolladığı mesajla yapacaklarını anlattı ve destek istedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşte Ali Doğan’ın yolladığı mektup;

Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Kurulu’na çok az kaldı. Genel Kurulda, Türk Basketbolu’nun yarınları için vereceğiniz kararın, şimdiden basketbolumuza hayırlı olmasını temenni ederim.

Her kurumun tarihinde önemli dönüm noktaları bulunur. Basketbol Federasyonumuz için de 18 Eylül 2012 Genel Kurulu önemli bir dönemeç olacaktır. 18 Eylül sonrası Türkiye Basketbol Federasyonu, ya eskisi gibi devam edecek ya da değişim süreci başlayacaktır. Bu amaçla konusunda uzman ekip arkadaşlarımla birlikte bu yola sportif başarıda istikrar basketbol ekonomisinin büyümesinde süreklilik ve yönetiminde şeffaflık ve adil olma prensipleri ile girdik.

Bizim yönetimimizde Türkiye Basketbol Federasyonu’nda tarafsız bir yönetim anlayışı ile yenı sayfa açılacak, basketbol ailesi yeniden kucaklanacaktır. Basketbolda yönetim yaklaşımımız, 1. ligden mahalli lige. kulüp takımlarından okul takımlarına kadar geniş bir tabanın temsil edilmesi esasına dayanmaktadır. Basketbolun ortak akılla yönetileceğine inanan bir ekibiz. Seçim sürecinde olduğu gibi, seçim sonrasında da federasyonda bize her zaman ulaşabileceksiniz.

Çünkü biz sizlere kulüplerimize, basketbolun tüm paydaşlarına hizmet etmek için yola çıktık. Basketbolda hem Milli takımlarımız hem de kulüplerimiz için başarıyı arıyoruz. Zirvede olsunlar ve o zirvede hep kalsınlar istiyoruz. Ayrıca basketbolun herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyor, Basketbolu tabana yaymaya geliyoruz. Basketbol Anadolu’nun dört bir tarafında oynanan izlenen, sevilen bir spor olmalı. Biz basketbolla Türkiye’ye hizmet etmek istiyoruz.

TBF Başkan Adayı olarak basketbola hayat verecek projelerimizi uygulamak için desteğinizi talep ediyoruz.

18 Eylül’de Genel Kurul’da görüşmek üzere. sağlıklı günler temennisiyle."


Bunları da Beğenebilirsiniz