ADIYAMAN HABERLERİ

Ali Bozkurt’un ‘Öğretmenden Mektup Var’ Kitabı Çıktı

IHA
19.10.2015 - 11:51Son Güncelleme :

EĞİTİMCİ YAZAR ALİ BOZKURT'UN 'ÖĞRETMENDEN MEKTUP VAR' KİTABI ÇIKTI

IHA

Eğitimci Yazar Ali Bozkurt’un dördüncü kitabı olan ‘Öğretmenden Mektup Var’ isimli kitabı çıktı.
Eğitimci Yazar Ali Bozkurt’un 4. kitabı olan ‘Öğretmenden Mektup Var’ adlı eser Kayıhan Yayınları tarafından yayınlandı.
Ali Bozkurt, somut ve uygulanabilir yöntemlerin kullandığı, sade bir dil kullanılarak kitabı yazdığını belirterek, “Bir öğrencinin öğretmenine mektubundan sonra, öğretmenden öğrenciye mektuplar şeklinde yazılmıştır. Kitabın üslubu ve verilen örneklerin seçimi, Ortaokul 1. sınıftan başlayarak lise ve üniversiteye hazırlık öğrencilerine hitap edecek şekilde ayarlanmıştır. Ancak anlatılan yöntemler, her yaştaki öğrencinin yararlanabileceği bilgilerden oluşmaktadır. Bazı bölümlerde öğrenci ile birlikte ebeveyne de hitap edilme ihtiyacı duyulmuştur. Evde ve okulda uyulması gereken kurallar anlatılarak, hem ailelere hem de öğretmen ve idarecilere yardımcı olunması hedeflenmiştir. Kitap, öğrenci merkezli yazılarak, her gencin kendi görev ve sorumluluğunun bilincinde olmasına katkı sağlanmak istenmiştir. Kitabın yazımında araştırmaların yanı sıra gözlem ve deneyimler de çok etkili olmuştur” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Ali Bozkurt’un ‘Öğretmenden Mektup Var’ Kitabı Çıktı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 11 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ali Bozkurt’un ‘Öğretmenden Mektup Var’ Kitabı Çıktı haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

15 Nisan 2018, Pazar
 • İmsak
  04:19
 • Guneş
  05:45
 • Öğle
  12:33
 • İkindi
  16:12
 • Akşam
  19:09
 • Yatsı
  20:29
Sayfa Başı