« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aleyhimize çalışma var

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Sakarya maçından sonra zehir zemberek konuştu: "Kuddusi Müftüoğlu'nun yönettiği her maçta sıkıntı yaşıyoruz. Tuncay'la bulduğumuz nizami gol ofsayt diye iptal edildi. Kalemizde gördüğümüz ilk gol ise bariz ofsayttır. Artık herkes kendi takımının formasını giyerek sahaya çıksın."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Sakaryaspor maçından sonra zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Kuddusi Müftüoğlu'nun yönettiği her Fenerbahçe karşılaşmasında sıkıntı yaşadıklarını ifade eden ve isim vermeden Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor'a sert mesajlar gönderen Özdemir, şöyle konuştu:

"Biz Fenerbahçe Kulübü olarak 3 yıldır hakemler hakkında konuşmamaktayız. Fakat Kuddüsi Müftüoğlu'nun yönettiği tüm Fenerbahçe maçlarında sürekli sıkıntılar yaşamaktayız. Bugün de aleyhimize kararlar vermiştir. Tuncay'la bulduğumuz nizami gol ofsayt diye iptal edildi. Kalemizde gördüğümüz ilk gol ise bariz ofsayttır. Biz bu maçta Sakarya'nın galibiyetine laf etmiyoruz. İyi mücadele etmişlerdir, galibiyeti haketmişlerdir, ama sahada hakem sonuca tesir etmiştir."

Özdemir, geçen sezon Anelka'nın Konyaspor'a elle atığı gol sonrası Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un maçlara "El değmemiş temiz bir lig istiyoruz" yazılı pankartlarla çıktığını hatırlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

"O golden sonra temiz lig isteyenlerden de yanıt veriyoruz. Beşiktaş-Konya maçında Burak elle topu alıp gol atmıştır. Anelka için kampanya başlatanlardan bu konuda bir açıklama beklemekteyiz. Artık herkes kendi takımının formasını giyerek sahaya çıkmasını istiyoruz.

Fenerbahçe, duyduğu sıkıntıları spor kamuoyu ile paylaşmaktadır. Aldığımız duyumlara göre Fenerbahçe aleyhine çalışmalar yapılmaktadır. Biz Fenerbahçe'yiz, oyuna gelmeyiz. Ve kurulan bütün oyunların altından kalkmasını da biliriz."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler