« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex'ten imalı yanıt

Fenerbahçe futbol takımı kaptanı Alex De Souza, "12 puanımızı düşürsünler, belki 4. oluruz. O halde de şampiyonluğa devam edeceğiz" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Alex, Kayserispor'u 4-0 yendikleri maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, Kayserispor'a az şans verdiklerini belirterek, "Zorlu maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergiledik. Sonuç olarak galip gelmeyi başardık, mutluyuz" dedi.

Forvette oynamasıyla ilgili bir soru üzerine Brezilyalı futbolcu, “Bu pozisyonda oynamayı tercih etmediğimi söylemiştim. Orta sahayı, 10 numarayı tercih ediyorum. Kariyerimi bitirene kadar hep böyle olacak. Ama benim nerede oynayacağıma, hangi dakikada oyundan çıkacağıma hocamız karar verir” diye konuştu.

KOCAMAN: SAHANIN İÇİNİ KİRLETMEYE ÇALIŞIYORLAR

Bir gazetecinin "Fenerbahçe'nin puanının silinmesi gündeme geldi" demesi üzerine "Kaç puan silinecek" diye soran Alex, "En az 12 puan" cevabını alınca, "12 puanımızı düşürsünler, belki 4. oluruz. O halde de şampiyonluğa devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

VOLKAN: PUAN SİLDİRTMEYİZ

Alex, bir gazetecinin kendisini Romalı futbolcu Totti ile karşılaştırması üzerine ise şunları söyledi: "Kendimi Totti ile karşılaştırmak istemiyorum. Totti, Roma'da göndere çekilmiş bir bayraktır. Bütün kariyerini orada geçirmiş. Oynadığım tüm takımlarda kendime, vücuduma her zaman için sağlıklı bir şekilde bakmaya çalışıyorum. Biliyorum ki takıma katkı, bunlardan geçiyor. Sağlığım elverdiği sürece elimden geleni yapacağım."

FENERBAHÇE'DEN GÖVDE GÖSTERİSİ: 4-0

KADIKÖY'DE YENİLGİYİ UNUTTULAR

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler