« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex'in yerine dev isim

Sezon başında Avrupa´dan sezon ortasında da Türkiye Kupası´ndan elenen ve elinde sadece lig hedefi kalan Fenerbahçe, önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarına başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

macadogru.com'un haberine göre takımın Brezilyalı starı ve beyni Alex´in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar üzerine en az Alex kadar yaratıcı ve etkileyici bir orta saha arayan Fenerbahçe, rotayı bir başka Brezilyalı yıldıza çevirdi.

Fenerbahçe´nin gündemindeki bu Brezilyalı yıldızın Werder Bremen´de yıldızı parlayan, ardından Juventus´a transfer olan ancak orada istediğini bulamadıktan sonra yeniden Bundesliga´ya dönüş yapan ve Wolfsburg´a imza atan Diego olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe´nin menajerler aracılığı ile Diego´ya mesaj gönderdiği ve "Sezon sonu görüşelim" dediği öğrenildi. Diego´nun da menajerler aracılığı ile gelen bu teklife "Yeni bir ülke ve transfer heyecan verici olabilir.. Bu seçenekler arasında Türkiye de olabilir. Ancak şu anda tamamen Wolfsburg´a konsantre olmuş durumundayım. Sezon sonunda görüşelim" dediği de gelen bilgiler arasında.

Kulislerde yayılan Diego iddiaları ise şimdiden camiayı heyecanlardırmışa benziyor.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz