« Hürriyet.com.tr
MENÜ

ALEXBAHÇE!!!

Topuz transferinin ardından yaşanan yüksek gerilim ve başkanların taraftarlarına verdiği şampiyonluk sözlerinin etkisi ile derbi hızlı ve sert başladı..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Henüz 2. dakikada Bilica'nın Yusuf'a ceza sahası içerisinde yaptığı tartışmaya açık faul  hakem Yunus Yıldırım'ı zor durumda bıraktı.

SEYCAN AKSU yazıyor

Her iki takım için de ilk yarıdaki en önemli pozisyon Beşiktaş'ta Yusuf'un direkten dönen kafa vuruşu ile Alex'in kaleci ile karşı karşıya kaldığı anda topu Rüştü'ye nişanlamasıydı.    

İlk yarı biterken benim aklımda tek kalan ise Beşiktaş'ın ZEBRA formasıydı.. 

Ben artık bu konunun takımlar tarafından ciddiye alınması gerektiğini düşünüyorum.E madem bu formaları taraftara satacaksınız (ki bu küçümsenecek bir gelir değildir) o zaman resmi internet sitelerinizde bi zahmet bir oylama yapın da taraftarın yüzünü güldürün... 

Zevksiz başlayan 2. yarının 74. dakikasında Alex'in kullandığı frikiğe gerekesiz bir şekilde elle müdahale eden Sivok'un Fenerbahçe'ye kazandırdığı penaltıyı yine Alex'in gole çevirmesi Beşiktaş'ın forma uğursuzluğunun bir göstergesi gibiydi..

Türk futbolunun bir klasiği haline gelen demorilizasyon bu maçta da kendini gösterdi ve Beşiktaş’ın yediği ikinci gol adeta kaçınılmazdı..

Alex'in attığı iki gol de adeta " kürkçü dükkanına dönüş" misaliydi..

Hiç kuşkusuz tüm gözler iki takımın da "BOMBA" transferlerindeydi..

Yeni transferler vasatı aşamadı..Gerçi henüz ahkam kesmek için erken ama kulüp yöneticilerinin azmi taraftarı zaten bu beklentiye çoktan sokmuştu..

Özellikle Beşiktaş'ta Erhan Güven hiç Güven vermedi,daha başlamadan bitmiş gibiydi..

Keza Fenerbahçe'nin yeni transferlerinde de durum farksızdı.. 

Ayrıca Beşiktaş'ın Delgado boşluğunu gerçek bir yıldız futbolcu ile doldurması gerektiği açıkça belli oldu..

Benim bu ilk yazımın şanssızlığı  maçın Olimpiyat stadında olmasıydı..Yine Olimpiyat stadı..Yine bir garip maç..Artık Anadolu'da oynanmalı..  

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler