Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex Tyus: Kupalar kaldıracağız

Anadolu Efes’in bu sezonki flaş transferlerinden Alex Tyus “Tecrübeli koçumuz Ivkovic’in isteklerine karşılayarak, çok çalışıp tüm kupaları kaldırmayı hedefliyoruz” dedi.

Tolga YENİGÜN
SON GÜNCELLEME

Anadolu Efes’in bu sezonki flaş transferlerinden Alex Tyus, “Efes, Avrupa’nın en önemli kulüplerinden... Bu sezon Türkiye Ligi’nde de Euroleague’de sonuna kadar gideceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.
Efes’in potansiyelinin farkında olduklarını belirten Tyus, “Tecrübeli koçumuz Ivkovic’in isteklerine karşılayarak, çok çalışıp tüm kupaları kaldırmayı hedefliyoruz” dedi.

'FENERBAHÇE İLE ÇEKİŞİRİZ'
Çok kaliteli bir takım olduklarını söyleyen Alex Tyus, Euroleague’in zorlu bir arena olduğunun altını çizerken, “Bizler işimize odaklanarak Anadolu Efes’in başarısı için elimizden geleni parkeye yansıtacağız. Efes Euroleague’in en başarılı takımlarından bizler de bu yıl en iyisini vermek için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Tüm kupalara talip olduğunu anlatan Alex Tyus, “Türkiye Ligi’nde de Euroleague’de de Fenerbahçe ile önemli bir rekabete girieceğiz. Bu yarışı kazanmak için gerekli potansiyel biz de fazlasıyla var.

Alex Tyus: Kupalar kaldıracağız

'İLK HEDEF CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI'
Bu sezonki ilk hedeflerinin Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kaldırmak olduğunu anlatan Tyus, “Türkiye Ligi’nin ne kadar kaliteli olduğunu biliyorum. Üst düzey oyunculara karşı oldukça heyecanlı bir sezon geçireceğimize eminim” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler