« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex sürprizi

Sakatlıktan yeni çıkan sambacıya Manisaspor karşısında görev vermeyeceğini FB TV’deki haftalık programında açıklayan Fenerbahçe Teknik Direktörü, dün kararını değiştirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, Manisaspor maçında büyük bir sürpriz yaparak, daha önce oynatmayacağını açıkladığı Alex de Souza’yı ilk 11’de oynattı. Alman çalıştırıcı, önceki gün sakatlığının geçtiğini belirterek Manisaspor karşısında oynamak istediğini söyleyen Brezilyalı futbolcuya, “Adale sakatlığı ihmale gelmez. Seni oynatıp ateşe atmak istemem” demiş, bu yöndeki görüşlerini FB TV’deki haftalık programında da dile getirmişti. Ancak tecrübeli teknik adam son anda karar değiştirerek Alex’i ilk 11’de sahaya sürdü. Brezilyalı yıldızın takımdaki yerini almasının ardından, Semih de tekrar kulübeye çekildi.
Sağbekte de şaşırttı
Christoph Daum ayrıca Gökhan Gönül’ün sakatlığı nedeniyle oynayamadığı sağbek mevkisinde de sürpriz bir isme görev verdi. Daha önce Gökhan’ın olmadığı zamanlarda Ali Bilgin’e şans veren Fenerbahçe Teknik Direktörü, bu kez Bekir’e şans tanıdı. Deivid’in sakatlığına rağmen kadroda 7 yabancı futbolcusu olan Daum, Bilica’yı kulübede oturttu. Sakatlığı geçen Mehmet Topuz da uzun bir aradan sonra 18 kişilik maç kadrosuna alındı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler