Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex’siz F.Bahçe gelinsiz toy gibi

F.Bahçe-Schalke maçını yayınlayan Azeri televizyonunun spikeri, Volkan 3. golü yiyince ‘Ne ettin. Neye lazımdı bu hareket? Hem gülmeli, hem de ağlamalı’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇE-Schalke maçını canlı yayınlayan Azeri ANS Televizyonu’nun spikerleri maçı ‘Yağmur gibi hayırlı, bir gece’ yorumu ile anlatırken, Alex’in kırmızı kartla atılmasına üzüldü.

* Sevgili tamaşacılar (Seyirciler), şimdi tribünlerde F.Bahçeli Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gözlenir. Ancak, Erdoğan’da pek sevinç hissiyatı yoktur. Herhal, Avrupa Birliği’ne girme, ülkenin ağır meseleleri onu keyifsiz gösterir.

* Luciano’nun golü. Şükrü Saracoğlu’ndaki tamaşacılar ve özellikle karılar (kadın taraftarlar) büyük sevinç yaşırlar..

*
(İlk yarının son düdüğü çalınca): İlk hesapta, F.Bahçe 1-0 ileridedir.. (2. yarıda Schalke peş peşe ataklar yapınca): Schalke’den bir an önce topu sökmek lazımdır. Tuncay darbeli olduğu için bugün oynamamaktadır.

* (F.Bahçe beraberlik golünü yiyince): Eyvahh... Kapıya (Kendi yarı alanına) bu kadar kapanmamalıydı. Lincoln ile hesap 1-1 olur..

*
(Volkan 3. golü yiyince): Ne ettin Volkan.. Neye lazımdı bu hareket? Hem gülmeli, hem ağlamalı. F.Bahçe hesabı berabere getirmek için çok debelenecek (çaba harcayacak)

* (Skor 3-3 olunca): Appiah goool.... Hakikaten bu neydi? Oyyy oyy, oyy... Dehşet güzel bir goldü. Yağmur gibi hayırlı bir gecedir.

*
(Alex kırmızı kart görünce): Şimdi bune ne gerek vardır. Gelsenkirchen’de Alex olmayacak. Alex’siz F.Bahçe, gelinsiz toy (düğün) gibidir. Kalan 3-4 dakikada Türkler çok müşkülat çekecek.

* (Maç bitince): Çok muthiş bir gece böylece bitir.

Bunları da Beğenebilirsiniz