« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex: Şampiyonluğa adımı kazıdım

Fenerbahçeli Alex, kazanılan şampiyonluğun ardından açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Brezilyalı yıldızın sözleri şöyleydi;

"Benim için ve takımımız için oldukça sıkıntılı bir sezon oldu. Ben ve takımımız çok iyi bir çıkış yakaladık. Sezon başında Türkiye'de tartışıldım, bir kaç ay kendi kendime bunun analizini yaptıktan sonra en iyi cevabı futbol oynayarak verceğimi düşündüm. Sonuç olarak kendimi kanıtladım, takım olarak da çıkışa geçerek şampiyonluğa uzandık. Çok mutluyuz.

Şu andaki sakin görüntümün altında fırtınalar kopuyor. Kafamdan binbir tane film geçiyor. Sezon başında sıkıntılı anlar yaşadığımda da sakindim ama içimde fırtınalar kopuyordu. Eşim yanımda olmasaydı, burada olmayabilirdim. Ama bazı şeyleri kanıtlamam gerekiyordu ve bunu başardım. Benim için çok anlamlı ve ismimi kazıdığım bir şampiyonluk oldu.

İlk yarıda oynadığımız Sivas maçında bu Sivas maçına kadar namağlup bir takım var. Bursa maçında verilmeyen penaltı vardı. 17 senedir profesyonel futbol oynuyorum, bu kadar sıkıntılı bir dönem yaşadığımı hatırlamıyorum. Bursa maçında berabere kalarak aleyhimize bir durum oluştu. Ama sonuç olarak daha sonra yine tüm maçlarımızı kazandık ve hak edereke şampiyonluğu kazandık."


Bunları da Beğenebilirsiniz