« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex, Mehmet ve Özer Cenevre'ye götürülmedi

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında yarın İsviçre'nin Sion takımıyla karşılaşacak olan Fenerbahçe TSİ ile 16.30'da Cenevre'ye geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Takımı bekleyen sarı lacivertli taraftarlar ise büyük hayal kırıklığına uğradı. Fenerbahçe kafilesi aprona yanaşan otobüse binerek konaklayacağı otele gitti. Ne taraftarlar ne de basın mensupları kafileyi görme şansı bulamadı. Sarı lacivertli takım Sion maçının son hazırlığını TSİ 20.30'da maçın oynanacağı Stade de Cenevre'de yapacak. Antrenman öncesinde teknik direktör Christoph Daum da basın toplantısı düzenleyecek.

Bu arada Sion Sportif Direktörü Frederick Chassot, Fenerbahçe gibi büyük bir takımı konuk edecek olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek, "Turu geçme şansımız yok denecek kadar az. Ama futbol oynadığımızı unutmamalıyız. Futbolda herşey olabilir. Fenerbahçe gibi bir takımla eşleşmenin bizim için bir önemi daha var. Böylesine güçlü bir rakiple oynamak futbolcularımız için son derece iyi bir deneyim olacak. Neler yapabildiklerini görmüş olacağız. Alex ve Bilica gibi futbolcuların yoklu bizim için avantaj değil çünkü Fenerbahçe geniş ve ve alternatifli bir kadroya sahip. Kadroda olmayan oyuncularının eksikliğini hissetmeyeceklerdir" dedi.

LUGANO KADRODA

Fenerbahçe'nin Cenevre'ye götürülen 20 kişilik takım kadrosuna, sözleşmesi uzatılan Lugano da dahil edilirken, kırmızı kart cezalısı Bilica, sakatlıkları bulunan Alex, Mehmet Topuz ve Özer alınmadı.

Kafilede yer alan oyuncular şunlar:
Volkan Demirel, Volkan Babacan, Fehmi Mert Günok, Lugano, Önder, Bekir, Roberto Carlos, Vederson, Gökhan, Cristian, Emre, Selçuk, Deniz, Ali, Dos Santos, Deivid, Kazım, Uğur, Güiza, Semih.


Bunları da Beğenebilirsiniz