« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex: Güzel bir gece oldu

Fenerbahçe takımı kaptanı Alex de Souza, Trabzonspor karşısında aldıkları galibiyetten dolayı son derece memnun olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Tecrübeli oyuncu, Trabzonspor maçına etkili bir şekilde başladıklarını ve ilk yarıda 2 gol bulmayı başardıklarını dile getirirken, “Genelde maçın kontrolü bizim elimizdeydi. Taraftarımızın da yardımıyla her şey güzel gitti. Bizim için çok güzel bir gece oldu” ifadelerini kullandı.

Kendisinin bugün çok koştuğu şeklindeki bir soru üzerine, “Ben tüm maçlarda aynı istekle sahada oluyorum. Bazen sizler az koştuğumu düşünebilirsiniz ama önemli olan doğru ve etkili koşmaktır” yanıtını verirken, Trabzonspor galibiyetinin kutlamasını da soyunma odasında dozunda yaptıklarını aktardı.

Brezilyalı futbolcu, Trabzonspor'a karşı geçen sezon Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda şampiyonluğu kaybetmiş olmalarının hatırlatılması üzerine, bu konuyu düşünmediğimi söyleyerek, “Bana göre şampiyonluklar son maçta kazanılmaz ve kaybedilmez. Şampiyonluğu kazanmak ya da kaybetmek tüm sezon içinde yaptıklarınızla ilgilidir” diye konuştu.

Alex, sözleşmesinin sezon sonu bitecek olması konusunun sorulması üzerine ise, “Kontratımla ilgili paylaşabileceğim bir şey yok” demekle yetindi.

Bunları da Beğenebilirsiniz