« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alex: Benim kimseyle sorunum yok

Turkcell Süper Ligi'nin 16. haftası'nda Fenerbahçe’nin Ankaragücü karşısında 3-2 kazandığı maçın 2 golüne imza atan Alex de Souza, karşılaşma ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Alex, maç sonrasında şunları söyledi: ''Fenerbahçe'de mutsuz olduğu ve ayrılacağı yolundaki'' haberlere de büyük tepki gösterdi.. Brezilyalı yıldız, basın toplantısında kızgın bir ifade ile, ''Bakın bunu sizin dostunuz olarak söylüyorum. Bu haber Brezilya'da globesport.com adlı bir internet sitesinde çıktı. Sizden ricam bundan sonra siteden haber çevirirken çok iyi bir tercüman bulmanız.. Hiç olmazsa daha doğru çevirirsiniz" dedi.

 

Alex, Fenerbahçe'de mutlu olduğunu, şu anda hiç kimse ile bir sorunu olmadığını, sadece 2 yıl önce Deivid ile bir problem yaşadığını ve onu da aralarında çözdüklerini söyledi.


Brezilyalı yıldız oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "Bizim de hafta içerisinde aramızda konuştuğumuz; ne yapıp edip bu sıkıntılı dönemde maçı kazanmamız gerektiğiydi. Bence Ankaragücü maçı kazansaydı da kaybetseydi de kendileri açısından bir şey değişmezdi. Ancak bizim puan kaybımız bizden çok şey götürürdü. İyi futbol oynamasak da bir şekilde kazanmalıydık. Zaten maçın önemli bölümünde bugün iyi futbol sergileyemesek de sonuçta kazanmasını bildik ve bu bizim sıkıntılı dönemden çıkmamız için çok önemliydi."

 

Alex, attığı ikinci golün asistini yapan Özer ile ilgili olarak ise "Özer bugün saha içerisinde her şeyi yaptı. Golde bana sadece kaleciyi ekarte etmek kaldı, Özer zaten her şeyi yaptı gol için. Ayrıca hocamıza da bir sıkıntı verecek Özer. Bu tabii tatlı bir sıkıntı olacak. Çünkü Özer o kadar iyi oyandı ki, onun da bir şekilde bu takımda yeri olduğunu hocamızın bilmesi gerekiyor. Özer saha içerisinde bugün elinden gelen her şeyi yaptı. Trabzonspor maçı öncesinde oynamamız gereken bir Sheriff maçımız var. Bizim için lider de olsak, bunu pekiştirmek adına kendi evimizde oynayacağımız maçı kazanmak istiyoruz. Trabzonspor maçı da her zaman zor geçen büyük bir maç. Bu maç da liderliği pekiştirmek adına önem kazanıyor. Umarım o maçı da kazanarak yolumuza devam edeceğiz" dedi.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler