Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alen'e hediye olsun

Beşiktaş ezeli rakibi Fenerbahçe ile İnönü Stadı'nda karşı karşıya geldi. 8 maçtır ligde yenemediği rakibini bugün İnönü Stadı'nda 3-0'lık net bir sonuçla yenmeyi başardı.

Cemal Erbaş
SON GÜNCELLEME
Mustafa Denizli belli ki bu maç için iyi çalışmış. Alex'i durdurunca Fenerbahçe'yi de durdurmayı başardı. Alex'in serbest vuruşta direkten dönen topu haricinde neredeyse Fenerbahçe'nin maç boyunca pozisyonu olmadı. Alman Fink bu maçta iyi bir gömlek olduğunu sanırım tüm Türkiye'ye gösterdi. Attığı ilk gol takdire şahandı. Takımda hemen herkes çok iyi oynadı. Serdar Özkan ve Rüştü dışında. Rüştü bir iki cılız ve üstüne gelen topta tribünlere saç baş yoldurdu. Serdar girdiği poziyonları çok kötü biçimde harcadı. İbrahim Üzülmez'i bu yaşıma kadar böyle izlemedim. Çok iyi oynadı kaptan... Bobo çok çalıştı ve güzel bir gole imza attı.

Cemal Erbaş yazıyor


 
İnönü'de yine dünyanın hiç bir yerinde eşi benzeri olmayan bir taraftar topluluğu vardı. 90 dakika boyunca hiç ama hiç susmadılar. 12. adam görevini çok iyi bir şekilde yerine getirdiler. Tebrikler Çarşı... Tebrikler Kartal... Alen'i gözler çok aradı ama sadece bir simge olduğu için. Alen yokken bu tribün susacak mıydı sanki ? Susmadı da. Bir kez daha tebrikler.. Maçın sonlarına kadar sadece destek verdiler ama Demirören'e sallamadan da duramadılar...
 
Başkan rahatsızlığından gelmedi maça... Acaba gerçekten rahatsız mı? Yoksa bir yenilgide orada olacaklardan korktu mu bilmem.. Ama iyiki gelmedi... Her zaman diyorum Başkan bize yaramıyor diye.
 
Ocak ayında takımdan bir ya da iki yabancı gönderilecek...  Bu aşikar... Peki kim gitmeli? Bana göre Tello ve çok ciddi söylüyorum Tabata... Zararın neresinden dönülürse kârdır. Tabata ile Beşiktaş bu ligi bana göre bitiremez.
 
Kazım Kazım'a birkaç şey söylemek istiyorum. Sen bu küfürleri haketmedin bu bir gerçek. Çok gençsin. Ama böyle bir maçtan önce yaptığın açıklamaları bu taraftar maalesef unutmaz... Sen sen ol sadece oyununla ilgilen... Bak sinirinden takımını 10 kişi bıraktın. Çünkü daha takım ısınırken tüm tribünler sadece sana küfür ettiler ve hazmedemedin. Yapma.
 
Sonuç olarak Beşiktaş ligde liderle arasındaki puan farkını dörde indirdi ve altı maçtır kazanmayı başardı... Doğru yolda ama kimse şimdiden şampiyonluk havasına girmesin... İstanbul'da bugün olan sis gibi görünmüyor henüz şampiyonluk...
Alen geçen maçımda sana hediye olsun kazanırsa Beşiktaş demiştim... Bu maçı en azından ben sana hediye ediyorum..
 
Tebrikler Beşiktaş...

Bunları da Beğenebilirsiniz